HORARIOS E INSCRITOS NA SELECCIÓN «MÁIS TALENTO MOTOR» DA DEPUTACIÓN DE PONTEVEDRA E A FGA

24 mayo, 2024

O programa “Máis Talento Motor” da Deputación de Pontevedra en colaboración coa Federación Galega de Automobilismo escollerá este domingo 26 de maio ao que será o piloto becado na Sandero Eco Cup Galicia 2024.

Finalmente serán 35 aspirantes, o número máximo permitido, os que estarán presentes no Circuito de A Madalena, en Forcarei, para realizar o curso de formación e a selección do piloto para este proxecto, que fara posible que o gañador compita nas cinco datas puntuables do certame en Galicia.

O programa horario desta selección, que será realizada por PTC Escuela, será o seguinte:

  • 08:40 // Recepción dos participantes e comprobación de datos.
  • 09:00 // Briefing teórico. Formación do grupo.
  • 10:15 // Primeira serie.
  • 11:30 // Segunda serie.
  • 12:45 // Cronos (pasan 5 finalistas).
  • 14:00 // Finais.
  • 15:00 // Fin actividade.

Ao rematar a actividade coñecerase o vencedor da primeira selección “Máis Talento Motor” da Deputación de Pontevedra e a FGA.

Listaxe de participantes na selección “Máis Talento Motor” da Deputación de Pontevedra e a FGA.

  1. ADRIÁN DOMÍNGUEZ PEREIRA
  2. IAGO GARCÍA PALACIOS
  3. FRANCISCO FERREIRA SANTIAGO
  4. DAMIÁN MATEO AVAL SUSAVILA
  5. ETHAN GABRIEL PIÑEIRO MARTÍNEZ
  6. MANUEL BAQUEIRO IGLESIAS
  7. PEDRO MORA MÍGUEZ
  8. ALEJANDRO GROBA FERNÁNDEZ
  9. YAGO MARTÍNEZ DIZ
  10. ÍKER GONZÁLEZ RODRÍGUEZ
  11. ANDRÉS PUJALES CASTRO
  12. ALEXANDRE FERREIRO GONZÁLEZ
  13. CHRISTIAN DOMÍNGUEZ SENDÓN
  14. PABLO AGUIAR GONZÁLEZ
  15. DAVID RODRÍGUEZ CONDE
  16. JUAN CARLOS SÁNCHEZ MARTÍNEZ
  17. ELIOT GÓMEZ SOLLA
  18. MANUEL ALONSO CARREGAL
  19. DAMIÁN LORENZO PIRES
  20. BRAIS RUIZ SANTIAGO
  21. ABEL RICOY GONZÁLEZ
  22. ÍKER ARCA FERNÁNDEZ
  23. DAMIAN FIGUEIRIDO RIVERO
  24. ÁNGEL RODRÍGUEZ RIOBO
  25. DANESSI FERNÁNDEZ MÍGUEZ
  26. RUBÉN CRESPO PENAS
  27. JAVIER CASELLAS FERNÁNDEZ
  28. AARÓN TABOADA CALDEVILA
  29. NICOLÁS SANTISO GONZÁLEZ
  30. PABLO LORENZO ESTÉVEZ
  31. JOSÉ LUIS GÓMEZ REIS
  32. DIEGO DA ROCHA RIAL
  33. JULIÁN ÁLVAREZ TABOADA
  34. MIGUEL VEIRO ROMERO
  35. ADRIÁN LEYENDA RODRÍGUEZ

Compartir