Organización
Portada »
Presidente
D. Antonio Rodríguez Troitiño
Vice-Presidentes
Ourense: D. Celso Cerredelo Marra
Lugo: D. José A. Alonso Liste
Pontevedra: D. David Míguez Castro
A Coruña: D. Moisés García Fdez
Vocais
D. David Gil Leiro
D. José Antonio Martínez del Río
D. Fernando Adán Couceiro
Dna. Mª Jesús Zas Suárez
Dna. Alessandra Dosil Vázquez
Dna. Lorena Salgado Pérez
Secretario
D. Román Lamas Fdez
Letrado asesor
D. Rubén Carballo Iglesias
Director de comunicación
D. Andrés Hermida-Cachalvite Manzano
Departamento de seguros
D. José Antonio Penedo Marnotes
Estamentos
Estamentos de entidades deportivas organizativas/participativas de rallyes
ESTAMENTO DE ENTIDADES DEPORTIVAS ORGANIZATIVAS/ PARTICIPATIVAS DE RALLYES:
Arteixo Motorsport
Corauto
Rvs Motorsport
Touro Motor
Desguaces Tino Racing
Dona Urraca
Integral Motorsport
Melide Motorsport
Automovilistica Ferrol
Siroco Naron
Rias Baixas
Age Motorsport
Carballiño Mrt
Torres Competicion
Club Rallye Rias Altas
Viduedo
Galicia Motorsport
Santiago
Jose Manuel Racing
Rodeiro
C.d. Ares Racing
Agrup. Deport. Noroeste Motor
Berberecho
Lalin-deza
Carracedo Competicion
ESTAMENTO DE ENTIDADES DEPORTIVAS ORGANIZATIVAS/ PARTICIPATIVAS DE MONTAÑA
+ Taller Competicion
O Convento Motorsport
Pontevedra 1984 Team
A Pontenova
Estradense
Chantada
Buxa Motor Poio
Cidade De Pontevedra
Bm
ESTAMENTO DE ENTIDADES DEPORTIVAS ORGANIZATIVAS/ PARTICIPATIVAS DE AUTOCROSS:
Mais Motor Rally
Actividad Competicion
Yacar Racing
Club Rallye Coruña
ESTAMENTO DE ENTIDADES DEPORTIVAS ORGANIZATIVAS/ PARTICIPATIVAS DE KARTING:
PTC Escuela
ESTAMENTO DE ENTIDADES DEPORTIVAS ORGANIZATIVAS/ PARTICIPATIVAS DE SLALOM:
Scratch Fene
Moeche
As Pontes Motorsport
Automovil Club As Pontes
ESTAMENTO DE ENTIDADES DEPORTIVAS ORGANIZATIVAS/ PARTICIPATIVAS DE TODO TERRENO, 4X4, RUTAS, RAID E QUAD:
Pedriña By Paraño
Estamentos de deportivas pilotos/copilotos
ESTAMENTO DE DEPORTISTAS PILOTOS/COPILOTOS RALLYES:
Juan C. Simaes Iglesias
Jesús M. Ferreiro Pérez
David Míguez Castro
Alfonso García Eiriz
Jorge Cagiao Sueiras
ESTAMENTO DE DEPORTISTAS PILOTOS/COPILOTOS MONTAÑA:
Rocío Lorenzo Fernández
Miguel A. García Fernández
ESTAMENTO DE DEPORTISTAS PILOTOS/COPILOTOS AUTOCROSS:
Juan M. Freiría Vila
ESTAMENTO DE DEPORTISTAS PILOTOS/COPILOTOS KARTING:
Julián Jiménez Guerra
ESTAMENTO DE DEPORTISTAS PILOTOS/COPILOTOS SLALOM:
Diego González Castro
ESTAMENTO DE DEPORTISTAS PILOTOS/COPILOTOS (DGAN):
Iván Ares Roel
Roberto Blach Nuñez
ESTAMENTO DE DEPORTISTAS PILOTOS/COPILOTOS DE TODO TERRENO, 4X4, RUTAS, RAID E QUAD:
Ginés Gómez Fernández
Estamentos de técnicos de cronometradores (JOB e OB)
Maria Teresa Agis Tilve
Lorena Orgeira Seoane
Estamentos de técnicos de comisarios técnicos (JOC e OC)
Jesus Maria Alen Moreira
Estamento de xuíces e árbitros de comisarios de ruta, xefe de treito e sinaladores (od e jda):
Jesus Fernando Padin Freire
Estamento de xuíces e árbitros de comisarios deportivos, secretarios e directores de carrera (cd/sc e dc)
Antonio Rodriguez Trotiño
Maria Perez Burgos
Comisión delegada da F.G de A.
PRESIDENTE: Antonio Rodríguez Troitiño.-
AGE MOTOR SPORT. Presidente: Iván Nogueira Rodríguez.-
ESC A PONTENOVA. Presidente: Alex Lastra López.-
ESCUDERIA MOECHE. Presidente: Moisés García Fernández.-
ESCUDERIA BERBERECHO. Presidente: José J. Rodríguez Martínez.-
SIROCO NARON. Presidente: Antonio Sueiras Durán.-
A.D. NOROESTE MOTOR. Presidente: María Jesús Zas Suárez.-
DEPORTISTAS. David Míguez Castro.-
TECNICOS. Jesús Mª Alén Moreira.-
XUICES E ARBITROS. María Pérez Burgos